CY3R25-300 SMC
Product Details
Manufacturer:
SMC
Manufacturer part number:
CY3R25-300
Availability:
Ships in 2-4 days.
Estimated dates are contingent upon manufacturer stock.
Price on Request
Description
Alternate Supplier #
2231_US
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore Size:25mm
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Piping:Standard
Port Thread:(M5 Thread-6~15mm)(Rc-20~63mm)
Stroke:300mm