855PCB24ME822 AB
855PCB24ME822 AB
Actual Product May Vary From Image
Product Details
Manufacturer:
Allen-Bradley
Manufacturer part number:
855PC-B24ME822
CBT Inventory
0
Vendor Inventory
Please login to see accurate availability
Price on Request
You do not meet the requirements to purchase this product. Please contact your sales person.
Add to compare list
Description
Brand Name
Allen-Bradley
Type
Light and sound comb Alarm
Description
Standards
KC
Features
45 mm Diameter Sounder and LED
Specifications
Country of Origin:
AT
Mounting:
22.5 mm Round Mounting Hole
Power Supply:
24V AC/DC