800TQT24A AB
800TQT24A AB
Manufacturer part number:
800T-QT24A
CBT Inventory
0
Type
30mm Pilot Light
Features
Full Voltage Type
Specifications
Color:
Amber
Illumination Type:
Incandescent Lamp
Style:
Push-to-Test Type
Voltage Rating:
24 VAC//VDC
Color
Amber
Size
30.5 mm
Type
Pilot Light with Push-to-Test
Voltage Rating
24 VAC/DC