800FPLMP34 AB
800FPLMP34 AB
Manufacturer part number:
800FP-LMP34
CBT Inventory
0
Type
22mm Push Pull Operator
Description
800F PB,22mm Push Pull Operator,30 mm Illuminated Push Pull,Red,Plastic,No Screw,None (Monolithic Circuit)
Standards
CCC, CSA, CUL, KC, MARINE, UL
Specifications
Action:
30 mm Illuminated Push-Pull
Color:
Red
Material:
Plastic
Sub Brand:
800F PB
Resources
Spec Sheet
Products Specifications
Brand Name
Color
Red
Operator
Mushroom 30mm
Size
22.5 mm