Home / 11-CXSJM10-20-M9PLS SMC
11-CXSJM10-20-M9PLS SMC
Manufacturer part number:
11-CXSJM10-20-M9PLS
Alternate Supplier #
2211A_US
Specifications
Auto Switch:M9P--Solid State, Gen. Purpose, 3 Wire PNP, Horizontal
Bearing:M (Slide Bearing)
Bore Size:10mm
Stroke:20mm