Home / 11-CXSJL6-20-M9PLS SMC
11-CXSJL6-20-M9PLS SMC
Manufacturer part number:
11-CXSJL6-20-M9PLS
Alternate Supplier #
2211A_US
Specifications
Auto Switch:M9P--Solid State, Gen. Purpose, 3 Wire PNP, Horizontal
Bearing:L (Ball Bushing Bearing)
Bore Size:6mm
Stroke:20mm