Home / 11-CUJB6-15D SMC
11-CUJB6-15D SMC
Manufacturer part number:
11-CUJB6-15D
Alternate Supplier #
2183A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore:6mm
Rod End Thread:Rod End Female Thread
Stroke:15mm