Home / 11-CUJB10-6D SMC
11-CUJB10-6D SMC
Manufacturer part number:
11-CUJB10-6D
Alternate Supplier #
2183A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore:10mm
Rod End Thread:Rod End Female Thread
Stroke:6mm