Home / 11-CUJB10-4DM SMC
11-CUJB10-4DM SMC
Product Details
Manufacturer:
SMC
Manufacturer part number:
11-CUJB10-4DM
Availability:
Ships in 2-4 days.
Estimated dates are contingent upon manufacturer stock.
Price on Request
Description
Alternate Supplier #
2183A
Specifications
Auto Switch:No Switch
Bore:10mm
Clean Room:11 (Vacuum Suction Type)
Lead Wire or Prewired Connector:0.5m (Or None in the Case of No Switch)
Magnet:None
Number:2 pcs. (Or None in the Case of No Switch)
Rod End Thread:M (Rod End Male Thread)
Stroke:4mm